Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

Satış Ofisileri (1)

Folkart Yapı

Genel Merkez en Folkart Yapı

Folkart Yapı Tarihçesi Hakkında

Varlığını seçkin bir mimarinin biçim verdiği, konfor ve lüks olanaklar ile müşteri memnuniyetine adamış olan Folkart Yapı, 2006 yılında Saya Grup tarafından kurulmuştur.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, lüks, konforlu ve kaliteli yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Folkart Yapı, ulusal ve uluslararası çeşitli ödüller alan sektörde saygın bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Folkart Yapı için proje ihtiyaç aşamasından başlamakta teslimden sonra da devam etmektedir. Şirketimiz, kaliteli yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alış veriş merkezleri geliştirmenin yanı sıra altyapı projelerine de odaklanmıştır.

Müşteri memnuniyetinin kaliteye bağlı olduğuna inanan Folkart Yapı, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en prestijli çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendini sürekli geliştirmektedir.

Müşteri isteklerinin gerektirdiği dönüşüm için çalışanlarını, çözüm ortaklarını ve tedarikçilerini sürekli hazırlayan Folkart Yapı, uygulamaya koyduğu tüm politikaları bir zorunluluk değil, bir gereklilik olarak kabul etmektedir.

Ayrıntılara verdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Folkart Yapı’nın, “Hayat buna değer” diyeceğiniz projeler sürecektir.

*Folkart Yapı Residence Projeleri

Folkart Mavişehir, Folkart Towers, Folkart Narlıdere, Folkart Life Bornova

Göre sırala:
445,000TL2,896,000TL
Folkart Vega

Daire Sayısı: 843Ticari Ünite: 53

Konut Projeleri, Rezidans Projeleri

Folkart Yapı

7 ay önce

445,000TL2,896,000TL

Daire Sayısı: 843Ticari Ünite: 53

Konut Projeleri, Rezidans Projeleri

7 ay önce

Folkart Hills Çeşme

Musalla Mahallesi, 1136. Sk., 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Daire Sayısı: 70

Konut Projeleri

Folkart Yapı

2 sene önce

11,480,708TL338,954,237TL

Daire Sayısı: 70

Konut Projeleri

2 sene önce