Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

Luxera Gayrimenkul

Luxera Gayrimenkul

en Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnş. San. ve Tic. A.ş

Luxera Gayrimenkul olarak öncelikli var olma nedenimiz, içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler kazandırmaktır. Kendimize atfettiğimiz temel görev, binalar inşa etmek değil eserler meydana getirmektir. Bugün ile gelecek arasında kaliteli, güvenilir, sağlam ve kazançlı bir köprü kurmaktır. Bu nedenle geçmişe dönüp baktığımızda ne kadar haklı olduğumuzu anlıyor ve bizi tercih edenlerle birlikte geleceğe daha büyük bir güvenle ilerliyoruz.

MİSYON Müşterilerine yeni yaşam tarzları sunan bir kuruluş olarak misyonumuz, farklı sektörlerdeki deneyimimizi mutluluk veren yapılara dönüştürmektir. Gelecekte bulunmak istediğimiz yer, büyük şirketler listesinin ilk sıraları değil müşterilerimizin gönüllerinin başköşesidir. Luxera bu nedenle geleceğini salt rakamsal değerler yerine, ailelerin mutluluğu üzerine inşa etmektedir.

DEĞERLERİMİZ Değerlerimizi şekillendiren en önemli unsur, bir parçası olmaktan gurur duyduğumuz toplumumuzun hassasiyetleridir. Bu nedenle öncelikli ilkemiz dürüst ve güvenilir çizgimizden asla taviz vermemektir. Müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve tüm insanlarımızla güvene dayalı bir bağ oluşturmak amacıyla tüm süreçlerde şeffaflık ilkesiyle hareket ederiz.

Göre sırala: