Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

MOD Gayrimenkul

Teknik Yapı

Teknik Yapı en Teknik Yapı

Teknik Yapı, Nazmi Durbakayım liderliğinde bütün takım arkadaşlarıyla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın avantajı ile yoluna devam ediyor.

Bugüne kadar inşaat sektörünün muhtelif branşlarında altı milyon metrekarenin üzerinde imalat yapıldı. İleri teknolojileri takip eden Teknik Yapı, üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileri ile işbirliği sayesinde sektöründe farklı bir konuma geldi.

Araştırmacı ve yenilikçi ruhumuz, yapmış olduğumuz gerek sanayi yapılarında, gerekse konut inşaatlarında farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız TEKNİK YAPI’yı bu günlere taşımıştır.

Planlarımız uzun vadeli yapıyoruz ve yarattığımız değerlerin farkındayız. Bundandır ki, TEKNİK YAPI, UPHILL Court Projeleri dahil olmak üzere, bu güne kadar yarattığı konseptler ile kendi projelendirdiği onlarca fabrika ve yüzlerce bina inşaatında kendine has çizgisini daima yansıtmıştır.

Teknik Yapı Kadıköy’de Başladı

Kadıköy’de dekorasyon ve apartman inşaatı ile başlayan sektör deneyimi, ürün ve hizmetteki kaliteye bağlı olarak Nazmi Durbakayım ismini bilinir hale getirdi. Tek apartman inşaatı site ve fabrika inşaatlarına dönüştü.

Teknik Yapı  Bağdat Caddesi

Kadıköy’ün en bilinir markası haline geldi. Toplu konut projelerinin hacimleri yüzlerce daireye ulaştı. Bağdat Caddesi’nin hemen hemen her sokağında Teknik Yapı markası taşıyan apartmanlar yükseldi.

İlham Kaynağı

Villa projelerinin öne çıktığı bu dönemde saygın kişi ve kurumlara, sektöre ilham kaynağı olan kaliteli üretimler yapılmış, mevcut deneyim ve birikim ise daha da güçlendirilerek, büyük projeler için ciddi bir hazırlığın sonuna gelinmiştir.

Hasılat Paylaşım Modeli

TOKİ ve Emlak Konut GYO öncülüğünde geliştirilen Hasılat Paylaşım modeli, Teknik Yapı markasının kalitesini binlerce konut sahibine ulaşmasında köprü oldu. Türkiye’de gerçekleştirilen ve sayıları binlerle ifade edilen projelerimiz 2004 yılında start aldı.

Kartal Bölgesi

Binlerce konutu kapsayan proje deneyimini Sivil Kentsel Dönüşüm kapsamına alan Teknik Yapı, Kartal bölgesinde başlayan projelerine başladı. Projelere çevresel ve ekonomik katkılarda bulunan ve Avrupa’nın en büyük GRC fabrikası Betofiber kuruldu.

Sivil Kentsel Dönüşüm

Bağdat Caddesi projesi ihmal edilmeden bölgesel sivil dönüşüm Kartal, Maltepe, Sancaktepe’ye yayıldı. Projelerin her biri kendi alanında satış rekoru kırdı ve her biri daha tamamlanmadan barındırdığı tüm daireler satılma başarısı gösterdi.

Göre sırala: