Listeleri Karşılaştır

Lavita Loft Fiyatlar

Lavita Loft Fiyatlar

Lavita Loft fiyatlar ve ödeme seçenekleri yakında açıklanıyor. Lavita Loft Ahçıoğlu tarafından Anadolu Yakası Maltepe Zümrütevler’de hayata geçiriliyor.

488 konuta ve ticari alanlara yer verilecek. 14 bin 800 metrekare arsa üzerine konumlandırılacak olan Lavita Loft projesinde konutlar 40 metrekare ila 500 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Lavita Loft Fiyatlar

Lavita Loft  Fiyatlar ve  ödeme seçenekleri henüz belli değil.

Lavita Loft konut tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2 konut tiplerine yer verilecek. Proje kapsamında yer alacak dairelerin büyüklükleri ise 40 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlanıyor.

Lavita Loft projesi sosyal donatı olarak oldukça zengin olup yaşam statüsü yüksek bir konut projesi olarak hayata geçecek.

Proje, lokasyonu itibarı ile sahil yoluna ve Bostancı-Adalar iskelesine 10 dakika, Bağdat Caddesi’ne ise 5 dakika mesafede yer alıyor. Maltepe Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’ne kolay ulaşım sağlanabilen projeden diğer eğitim ve sağlık kuruluşlarına da rahat şekilde ulaşılabiliyor.

Lavita Loft projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda Maltepe’de hayata geçiriliyor. Bölgesinde dikkatleri üzerine çekecek olan Lavita Loft projesinin inşaatına 2018’in ilk çeyreğinde başlanması planlanıyor. Ön talep sürecinde olan Lavita Loft projesinin satışlarına henüz başlanmış değil. Lavita Loft projesinin Mart 2020’de teslim edilip yaşamın başlatılması hedefleniyor.

 

img

Emlak Manşet

İlgili Mesajlar

Verra Suites Beykoz Fiyatları Bellli Oluyor

Verra Suites Beykoz görücüye çıkıyor. Yarım asırlık geçmişe sahip Ankara’nın...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manşet

Evora İzmir Görücüye Çıkıyor

Evora İzmir’de İlk Adım Atılıyor Gayrimenkul sektörünün önde gelen iki dev markası...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manşet

Merkez Ankara Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Merkez Ankara projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manşet

Tartışmaya Katıl