Listeleri Karşılaştır

Zer Levent Fiyatlar belli oluyor

Zer Levent Fiyatlar belli oluyor

Zer Levent Fiyatlar ödeme seçenekleri teslim tarihi hakkında detaylar önümüzdeki haftalarda netlik kazanmış olacak. Zer Levent Fiyat listelerini paylaşmış olacağız

Ceylan İnşaat, yeni projeleri için düğmeye bastı. Şirket 2018 yılında biri Anadolu, ikisi Avrupa yakasında olmak üzere toplam 3 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor.

 

Zer Levent, İstanbul’un merkezinde 5.372 m2 alanda 495 adet deireden oluşuyor. Şehrin en önemli merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Zer Levent Ceylan İnşaat tarafından İstanbul Beşiktaş Levent’te 5.372 m2 arazi alanı üzerinde inşaa ediliyor. Projede 495 daire ve ticari birimler yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerden oluşan Zer Levent’te dairelerin alanları ile ilgili bilgilerin önümüzdeki günlerde netlik kazanamsı bekleniyor.

Zer Levent projesinde, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, sosyal tesis alanı, basketbol sahası, voleybol sahası, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yürüyüş alanı ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Zer Levent’te daire fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgilerin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Zer Levent projesindeki en güncel fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini öğrenmek için “Proje Hakkında Bilgi Alın” kısmını kullanabilirsiniz.

Zer Levent projesinin teslim tarihi Aralık 2020 olarak planlanıyor.

 

Telefon: 444 87 85
Web site: http://www.ceylaninsaat.com.tr/zer-levent/
E-Mail: info@ceylaninsaat.com.tr

img

Emlak Manşet

İlgili Mesajlar

Verra Suites Beykoz Fiyatları Bellli Oluyor

Verra Suites Beykoz görücüye çıkıyor. Yarım asırlık geçmişe sahip Ankara’nın...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manşet

Evora İzmir Görücüye Çıkıyor

Evora İzmir’de İlk Adım Atılıyor Gayrimenkul sektörünün önde gelen iki dev markası...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manşet

Merkez Ankara Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Merkez Ankara projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manşet

Tartışmaya Katıl